Prowadzenie działalności w dobie koronawirusa ma zupełnie inny wydźwięk niż we wcześniejszych latach. Nic nie jest takie jak wcześniej. Zmieniły się przepisy, a kolejny raz ogłaszany lockdown i nie do końca przemyślane zamrażanie gospodarki, nie przynoszą ukojenia skołatanych nerwów dla przedsiębiorców, zwłaszcza branży gastronomicznej. Dlatego też adwokaci kancelarii SMR Law tak chętnie pomagają przedsiębiorcom, znajdującym się obecnie w niezwykle trudnej sytuacji.

 

Pomoc prawna dla gastronomii

 

Nieznajomość prawa szkodzi, zwłaszcza w dobie pandemii. Jeśli byłeś zmuszony zamknąć restaurację z powodu zamrożenia gospodarki, udzielimy ci pomocy. W SMR Law stale doradzamy osobom, znajdującym się w trudnej, życiowej sytuacji. Niewątpliwie właśnie do takich należy ta, w której obecnie znaleźli się przedsiębiorcy.

Jeśli chodzi o sytuację pandemii, jest ona bezprecedensowa. Dyskusji podlega natomiast stałe zamrażanie gospodarki oraz pozostawianie bez pomocy tysięcy przedsiębiorców, którzy muszą utrzymać swoje firmy. Wiemy, jak wiele lokali gastronomicznych stoi obecnie przed trudnymi wyborami i widmem bankructwa. Dlatego też staramy się na bieżąco śledzić sytuację i oferować naszym klientom jak najlepsze rozwiązania, chroniące ich lokale gastronomiczne.

 

Pomoc prawników w SMR Law

 

Każdy lockdown stopniowo osłabia Twoją pozycję na lokalnym rynku? Pomoc prawna specjalistów z SMR Law może okazać się przełomowym momentem, dzięki któremu uda Ci się rozpocząć legalne działania, pomagające Ci przetrwać trudny czas. Oferujemy kompleksowe poradnictwo w zakresie obostrzeń, a także pomoc w zakresie pozyskiwania środków finansowych i innych.

Wiedz, że Twój problem nie jest odosobniony. Zamrażanie gospodarki dało się we znaki wszystkim, niezależnie od branży. Postaramy się wesprzeć Cię w trudnym momencie
i zaoferować adekwatne wsparcie. Pamiętaj, że z większości trudnych sytuacji da się wyjść bez najmniejszego uszczerbku.

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z działalnością kancelarii SMR Law.  Na naszej stronie internetowej znajdziesz niezbędne dane kontaktowe oraz garść informacji na temat pracy naszej firmy w czasie pandemii koronawirusa.

Author