Zamiatarki uliczne, które są też określane jako drogowe to niewielkie i bardzo kompaktowe pojazdy, które zostały zaprojektowane na podwoziu samochodu ciężarowego. Wraz z upływem czasu były udoskonalane na szereg sposobów po to, aby lepiej oczyszczać miejskie ulice, ale i po to, aby móc sprawnie poruszać się w niejednokrotnie bardzo ograniczonej przestrzeni miejskiej. Wiele przykładów kultowych, sprawdzonych w praktyce zamiatarek znajdziemy na stronie Terberg matec. To także możliwość sprawdzenia, jakiego typu wyposażenie jest dostępne w ramach najnowszych modeli zamiatarek dostępnych na rynku.

W jaki sposób eksploatuje się ten sprzęt?

Zamiatarki są pojazdami, które spokojnie radzą sobie z wielogodzinnym dniem pracy. Bardzo ważną kwestią jest tutaj to, że są one wyposażone w silnik spalinowy, ale jednocześnie muszą one spełniać restrykcyjne normy, co do ilości emitowanych do powietrza zanieczyszczeń. Należy bowiem mieć świadomość, że takie zamiatarki jeżdżą każdego dnia po mieście przez wiele godzin z określoną regularnością. Alternatywę stanowią najnowocześniejsze zamiatarki uliczne, które są wyposażone w napęd elektryczny. Pojazd można naładować w dowolnym miejscu bezpośrednio z sieci, a wystarczy już nawet około 2-3 godzin ładowania, aby maszyna mogła ponownie wyruszyć w teren.

Gdzie znajdziemy serwis?

Pojawienie się na rynku zamiatarek elektrycznych to pewna nowość, do tej pory zdecydowanie najpopularniejsze były zamiatarki spalinowe, które mogą pozostawać w eksploatacji nawet przez wiele lat. Możliwa jest też naprawa zamiatarek, pojazdom tym wykonywane są także przeglądy. Kluczowe jest, aby naprawa zamiatarek była przeprowadzana w wyspecjalizowanym do tego celu serwisie taki, który będzie także dysponował częściami zamiennymi. Do popularniejszych modeli zamiatarek dostępnych obecnie w sprzedaży należą na przykład zamiatarki Bucher. W ramach linii produktowej można znaleźć serię zamiatarek drogowych CityCat, które doskonale funkcjonują na co dzień w przestrzeni miejskiej.

 

Zapraszamy https://www.terbergmatec.pl/

Author